Uniform domains of higher order II

Tutkimustuotos: Lehtiartikkelivertaisarvioitu

Standard

Uniform domains of higher order II. / Alestalo, Pekka; Väisälä, Jussi.

julkaisussa: ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA, Vuosikerta 21, Nro 2, 1996, s. 411-437.

Tutkimustuotos: Lehtiartikkelivertaisarvioitu

Harvard

Alestalo, P & Väisälä, J 1996, 'Uniform domains of higher order II' ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA, Vuosikerta. 21, Nro 2, Sivut 411-437.

APA

Vancouver

Author

Alestalo, Pekka ; Väisälä, Jussi. / Uniform domains of higher order II. Julkaisussa: ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA. 1996 ; Vuosikerta 21, Nro 2. Sivut 411-437.

Bibtex - Lataa

@article{a7ab1bb73f174c049ae113a5615b234a,
title = "Uniform domains of higher order II",
author = "Pekka Alestalo and Jussi V{\"a}is{\"a}l{\"a}",
year = "1996",
language = "English",
volume = "21",
pages = "411--437",
journal = "ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA",
issn = "1239-629X",
number = "2",

}

RIS - Lataa

TY - JOUR

T1 - Uniform domains of higher order II

AU - Alestalo, Pekka

AU - Väisälä, Jussi

PY - 1996

Y1 - 1996

M3 - Article

VL - 21

SP - 411

EP - 437

JO - ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA

JF - ANNALES ACADEMIAE SCIENTIARUM FENNICAE-MATHEMATICA

SN - 1239-629X

IS - 2

ER -

ID: 6997424