Ahlfors´ three point property

P. Alestalo, D.A. Herron, J. Luukkainen

Tutkimustuotos: LehtiartikkeliArticleScientificvertaisarvioitu

AlkuperäiskieliEnglanti
Sivut327-329
JulkaisuComplex variables. Theory and application
Vuosikerta41
Numero4
TilaJulkaistu - 2000
OKM-julkaisutyyppiA1 Julkaistu artikkeli, soviteltu

Tutkimusalat

  • Jordan domain
  • quasicircle
  • three point property

Siteeraa tätä

Alestalo, P., Herron, D. A., & Luukkainen, J. (2000). Ahlfors´ three point property. Complex variables. Theory and application, 41(4), 327-329.